Kontakt

Sneberska cesta 140a
1260 Ljubljana
Slovenija

tel.: +386 1 586 28 80
faks: +386 1 528 37 02
info@plastika-mesojedec.si

Direktor

Andrej Mesojedec
Direktor

T: +386 1 586 28 90
M: +386 41 611 168
andrej.mesojedec@plastika-mesojedec.si

Vodja komerciale

Janez Rekar
Vodja komerciale

T: +386 1 586 28 72
M: +386 40 475 351
janez.rekar@plastika-mesojedec.si

Prodaja

Klavdija Novak
Prodajni specialist

T: +386 1 586 28 85
M: +386 41 328 891
klavdija.novak@plastika-mesojedec.si

Matic Rigler
Prodajni specialist, marketing

T: +386 1 586 28 80
M: +386 51 871 977
matic.rigler@plastika-mesojedec.si

Marko Merlak
Prodajni specialist

T: +386 1 586 28 75
M: +386 51 319 157
marko.merlak@plastika-mesojedec.si

Rok Brance
Prodajni specialist

T: +386 1 586 28 89
M: +386 30 700 199
rok.brance@plastika-mesojedec.si

Simon Augustinčič
Prodajni specialist za tuje trge

T: +386 1 586 28 79
M: +386 70 555 485
simon.augustincic@plastika-mesojedec.si

Zunanji prodajni zastopniki

Klemen Vidergar
Področje bivše Jugoslavije

M: +386 51 676 726

klemen.vidergar@plastika-mesojedec.si

Stane Per
Gradbeni program

M: +386 31 286 199

stane.per@plastika-mesojedec.si

Nabava

Danijela Urana
Vodja nabave

T: +386 1 586 28 78
M: +386 30 344 280
danijela.urana@plastika-mesojedec.si

Sabina Lorenci
Nabavni specialist – tiskarna

T: +386 1 586 28 82
M: +386 51 355 336
sabina.lorenci@plastika-mesojedec.si

Štefan Gradišek
Nabavni specialist | purchase specialist

T: +386 1 586 28 73
M: +386 40 390 085
stefan.gradisek@plastika-mesojedec.si

Računovodstvo, kontroling, finance in kadri

Mojca Grošelj
Finančna služba in kontroling


M: +386 51 390 682
mojca.groselj@plastika-mesojedec.si

Jolanda Sorčič
Vodja kadri, finance in splošne zadeve

T: +386 1 586 28 97
M: +386 51 348 878
jolanda.sorcic@plastika-mesojedec.si

Majda Novljan
Vodja službe kakovosti

T: +386 1 586 28 88
M: +386 30 607 587
majda.novljan@plastika-mesojedec.si

Simona Majdič – Računovodstvo  |  Accounting

T: +386 1 586 28 96

M: +386 51 319 156

simona.majdic@plastika-mesojedec.si

Proizvodnja

Jure Celarc

Vodja tehničnih služb / Head of Technical Service

M: +386 51 423 102
jure.celarc@plastika-mesojedec.si

Tine Marolt

Vodja ekstruzije | Head of exstrusion

T: +386 1 586 28 94

M: +386 41 606 787

tine.marolt@plastika-mesojedec.si

Štefan Jug
Planer | production planner

M: +386 31 380 465
stefan.jug@plastika-mesojedec.si

Vzdrževanje

Edvard Rešetar

M: +386 30 489 150
edvard.resetar@plastika-mesojedec.si

Skladišče

Jernej Umbergar – skladišče / odprema

skladisce@plastika-mesojedec.si

M: +38631668810

S kom sodelujemo

To spletno mesto uporablja piškotke za namen izboljšave delovanja spletnega mesta. Več informacij najdete v naših pravilih o rabi piškotkov.